Hakkımızda

Traktör ve tarımda güvenilir adresiniz

Traktör ve tarım aletleri almak istiyorsanız, doğru adrestesiniz. Kotanlar Traktör olarak, sizlere en kaliteli, en uygun ve en güvenilir hizmeti sunuyoruz. Bizimle çalıştığınızda, sadece bir araç değil, bir aile üyesi kazanırsınız.

0
Yıllı aşmış deneyim
0 +
Memnun müşteriler
0 K+
Satılan Ürün

Hakkımızda

Masssey Ferguson Sivas Bayii
Şirketimizin temelleri 1985 yılında Sivas’ın Yıldızeli ilçesinde Kemal Kotan tarafından atılmıştır. Kotan ailesi 1996 yılında traktör ve tarım aletleri ticaretini Sivas Eski Sanayi Sitesi’ne taşımıştır.2000 yılından itibaren ikinci el traktör satışı ve çeşitli tarım aleti bayilikleri yürütülmüştür. Ticari faaliyetlerimiz 2011 yılına kadar şahıs işletmesi olarak yürütülmüştür. 2011 yılında ticari faaliyetlerimiz şirket bünyesinde devam etmiştir. 2022 yılından itibaren 39 yıllık tecrübemiz, yüzlerce memnun müşterimiz ve onlarca iş ortağımız ile birlikte dünyanın lider traktör markası MASSEY FERGUSON’un Sivas Merkez, Zara, Hafik, İmranlı, Doğanşar ve Yıldızeli bayisi olarak satış, servis ve yedek parça alanında hizmet veriyoruz.

Genel Müdürü - Ramazan UZUN.
Satış Müdürü - İlyas Kotan.
Yedek Parça Müdürü - Kenan Kotan.
Servis Sorumlusu - Muhammed Tatar.

Testimonial

"Sapien, volutpat magna erat dolor mi, leo eu sagittis arcu at a turpis ipsum eget pellentesque in amet ac purus eu molestie sit scelerisque viverra volutpat ultrices mauris diam dictum nec."
Julia Miles
Yelp Reviewer
"Enim cursus sed nam enim scelerisque euismod etiam nunc nisl vivamus viverra elementum, diam et urna sed suscipit risus, lectus pulvinar varius velit blandit etiam massa posuere mauris scelerisque ornare nunc sed."
Tony Hawk
Google Reviewer
"At pellentesque faucibus morbi morbi vel magna at eleifend mauris est nisl purus tellus magna volutpat elit quis nunc adipiscing mauris odio ornare nunc."
John Goodman
Google Reviewer